KRİPTEKS’TE KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ YARIŞIYOR

TRT Okul’un sevilen ve büyük beğeni toplayan yarışma programı Kripteks’in Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) çekilen bölümü 24 Ekim Cuma günü 13.35’te yayınlanacak.

Üniversite Gençliği Büyük Ödüle Koşuyor

Her hafta farklı bir şehirde Anadolu’nun gizemli tarihine yolculuk yapan Kripteks ekibi geçtiğimiz aylarda Türk dilinin başkenti Karaman’da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine (KMÜ) konuk olmuştu. 

Kripteks elemelerine yoğun ilgi ve katılım gösteren üniversitelilerin büyük ödüle giden yolda başarılı bir performans ortaya koyabilmek adına verdikleri kıyasıya mücadele 24 Ekim Cuma günü saat 13.35’te TRT Okul ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Karaman’ın Şifreleri Çözülmeyi Bekliyor

İzle! Eğlen! Ve Yarış!

Adım adım şifrelerin izi sürülüp büyük ödül heyecanının yaşanacağı Kripteks yine bilene kazandıracak. Peki, kim kazanacak? Eğlencenin, heyecanın ve coşkunun hiç eksilmediği elemelerin finalist isimleri olan Melek Şahin ile Şaban Aslan’ın mücadelesi ve Karaman tarihine yapacağı yolculuk sizleri bekliyor. Sizler de sıcacık bir mola verin ve Cuma günü saat 13.35’te TRT Okul ekranlarında bu heyecanı yaşayın.

Kripteks Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi özel bölümü, kaçıranlar için 24 Ekim Cuma günü saat 23’te tekrar yayını ile ekranlara gelecek. 

Kripteks Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi özel bölümü fragmanını  https://vimeo.com/109793321 linkinden izleyebilirsiniz.

KRİPTEKS TRT OKUL & TRT AVAZ EKRANLARINDA...

Detaylı Bilgi İçin;

http://Facebook.com/kripteksyarisma <http://facebook.com/kripteksyarisma>

https://twitter.com/kripteksyarisma

http://kripteksyarisma.com/

http://instagram.com/kripteksyarisma