KMÜ’DE ÜCRETSİZ KARİYER PLANLAMA EĞİTİMLERİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (KMÜSEM) ile Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği (SÜREKDER) işbirliğiyle iki günlük kariyer eğitimi düzenlenecek.

İlk günkü eğitimin konu başlığı “Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri” olurken ikinci gün “ISO 9001-2008 İç Denetçi ve Toplam Kalite Eğitimi” verilecek.

Öğrencilerin Kariyer Planlamalarına Destek Eğitimi

Üniversite öğrencilerinin kariyer planlarına destek vermek amacıyla düzenlenecek eğitimler KMÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 2 No’lu salonda Doç. Dr. Ali İlseven, Baş Denetçi Şerife Kalkan ve Baş Denetçi Abdullah Kurt tarafından verilecek.

Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri

‘Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri Eğitim Projesi’, Türkiye’deki üniversite öğrencilerinin enerjilerini kullanarak üniversite yıllarında bütün yetkinliklere sahip birer yetişkin adayı olmalarını hedefliyor. Programa katılacak olan öğrencilere zaman yönetimi, yaşam koçluğu, liderlik eğitimi ve innovasyon gibi konular aktarılacak. Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri Programı 30 Ekim Perşembe günü saat 10’da başlayacak.

ISO 9001-2008 İç Denetçi ve Toplam Kalite Eğitimi

Diğer bir eğitim programı ise kalite standartlarını yakalamak amacıyla gündeme gelen ISO 9001-2008 İç Denetçi ve Toplam Kalite Eğitimi. Bu programa katılan öğrencilere ise kalite yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, gıda güvenliği sistemleri ve iç tetkikçi konularında bilgilendirme yapılacak.  İç Denetçi ve Toplam Kalite Eğitimleri 31 Ekim Cuma günü saat 10’da başlayacak.

Eğitimler Ücretsiz Olacak

30 Ekim Perşembe ve 31 Ekim Cuma günleri 10.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek eğitimlere ilgilenen herkes katılabilecek ve katılımcılara gün sonunda katılım belgesi verilecek. Ayrıca katılımcılara 75 saatlik interaktif eğitim CD’lerinden üç adet hediye edilecek.

Eğitimler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.