BESYO’DAN ANLAMLI ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan (KMÜBESYO) huzurevine ziyaret gerçekleştirildi.

‘Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez’

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan 60 kişilik bir topluluk Yrd. Doç. Dr. Murat Tekin eşliğinde Karaman Huzurevine ziyarette bulundu. ‘Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez’ sözünden yola çıkarak gerçekleştirilen ziyarette duygulu anlar yaşanırken huzurevi sakinleri öğrencilerin yapmış oldukları bu anlamlı ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi.

“Ziyaretler insanı düşündürüyor”

Yrd. Doç. Dr. Murat Tekin, huzurevi ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada, “Amacımız dün ile bugün arasında köprü kuran, değerlerimizi yarınlara taşıyan en değerli varlıklarımızı hatırlamak ve onlara destek çıkmak. Onları ziyaret etmek insana hayatı boyunca nasıl davranması gerektiği konusunda fikir veriyor, insanı düşündürüyor.” dedi.

Huzurevi ziyaretlerinin gerek ziyaretçilere gerekse oradaki insanlara iyi geldiğini hatırlatan Yrd. Doç. Dr. Tekin, ziyaretlerinin bundan sonra da devam edeceğini sözlerine ekledi.