KMÜ’DE ARALIK AYI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Aralık ayı etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Aralık ayının üçüncü haftasında dört farklı etkinlik öğrencilerle buluşacak.

İlk olarak 16 Aralık Salı günü Eymen Süperpak Genel Müdürü Çağatay Yolkolu, Kariyer Günü etkinliklerinde öğrencilerle bir araya gelecek. 17 Aralık Çarşamba günü ise Psikolog Esra Altıntaş’ın sunumunu yapacağı ‘Uyuşturucu ve Bağımlılık Semineri’ düzenlenecek. 18 Aralık Perşembe günü de Prof. Dr. Halit Çalış, ‘Din-Şeriat’ kavramı üzerine seminer gerçekleştirecek. Son olarak da 19 Aralık Cuma günü ‘Yol’ filmi izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Hayat Yolunda Adım Adım Başarı

KMÜ Genç Girişimciler & Gençlik İnisiyatifi Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen ‘Hayat Yolunda Adım Adım Başarı ve Kariyer Günleri’ etkinliğinde Eymen Süperpak Genel Müdürü Çağatay Yolkolu öğrencilerle buluşacak. 16 Aralık Salı günü İİBF Karamanoğlu Mehmetbey Konferans Salonunda gerçekleşecek olan konferans, saat 14’te başlayacak. Etkinlikte ayrıca İŞKUR meslek danışmanlarınca iş arama teknikleri, özgeçmiş hazırlama ile iş ve meslek danışmanlığı hizmetleri hakkında da bilgi verilecek.

Uyuşturucu ve Bağımlılık Semineri

KMÜ Sağlık Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığı tarafından ‘Uyuşturucu ve Bağımlılık Semineri’ düzenlenecek. Psikolog Esra Altıntaş’ın vereceği seminer, SKS 2 Nolu Konferans Salonunda 17 Aralık Çarşamba günü saat 14’te başlayacak.

Düşünceler ve Kavramlar: ‘Şeriat’

İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen Düşünceler ve Kavramlar konulu seminerler dizisinin ikincisi 18 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Halit Çalış’ın sunumunu yapacağı seminerin bu haftaki konusu ‘Din-Şeriat’ olarak belirlendi. Tüm üniversite personelinin davetli olduğu seminer, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi VİP Salonunda saat 15’te başlayacak.

Sinema Gösterimi

KMÜ Felsefi Düşünce Öğrenci Topluluğunun düzenlediği sinema gösteriminde ise ‘Yol’ filmi izleyenlerle buluşacak. 19 Aralık Cuma günü SKS 1 Nolu Konferans Salonunda gösterilecek olan film saat 14’te başlayacak.