ÜNİVERSİTE’DE 2014’ÜN SON ETKİNLİKLERİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Aralık ayı etkinlikleri sürüyor. Aralık’ın son haftasında dört etkinlik katılımcıları bekliyor.

Türk Büyükleri Sergi ile Anılacak

KMÜ Ata Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Türk Büyüklerimiz’ resim sergisi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi (SKS) fuaye alanında gerçekleştirilecek. Sergi, 29 ve 30 Aralık tarihlerinde saat 10’dan 18’e kadar açık olacak.

‘Siz Hiç Kurban Bayramı Kutlayan Hıristiyan Gördünüz Mü?’

SKS Konferans Salonunda, 30 Aralık günü KMÜ Şems Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Siz Hiç Kurban Bayramı Kutlayan Hıristiyan Gördünüz Mü?’ konulu konferansa konuşmacı olarak Mustafa Kayhan katılacak. Etkinlik saat 14’te başlayacak.

KMÜ Sarıkamış Harekatı’nın Yüzüncü Yılını da Unutmadı

KMÜ Ata Öğrenci Topluluğu ile Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluklarının birlikte düzenlediği ‘Sarıkamış’ isimli oratoryo 30 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Oratoryo gösterisi, SKS Konferans Salonunda saat 14’te düzenlenecek.

Kömür Madenciliği ve Termik Santral Sergisi

KMÜ Genç Tema Öğrenci Topluluğunun düzenlediği ‘Kömür Madenciliği ve Termik Santral’ konulu sergi, 31 Aralık’ta SKS Fuaye alanında saat 09.00 ile 19.00 arasında ziyaretçilere sunulacak.