KMÜ Rektörümüz Prof. Dr. Sabri GÖKMEN, TRT Çukurova Fm Kanalı’nda “Akdenizden Toroslara Programında” Canlı Yayında Konuşma Yapacak

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi Basın Bildirisi No: 11         03.03.2009
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr Sabri Gökmen, 4 Mart Çarşamba günü saat 10.25’de TRT-FM Çukurova Radyosunda “Akdenizden Toroslara” isimli canlı radyo programında konuşma yapacaktır.
Üniversitemizin fiziksel altyapısı, sosyokültürel faaliyetleri, bilimsel çalışmaları, yeni açılan ve açılması planlanan bölümler hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Sabri Gökmen’in yapacağı açıklamalar, TRT-FM Çukurova Radyosu’nun yayın yaptığı 10 ayrı il merkezinde ve ilçelerinde çok sayıda vatandaş tarafından dinlenebilecektir.
Rektörümüz Prof. Dr. Sabri Gökmen’e Karaman şehrinin ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nin tanıtımı için talepte bulunan TRT-FM Çukurova Radyosu Program yapımcısı Murat Balsızan’ın verdiği bilgilere göre; “Akdeniz’den Toroslara” Programının Mersin merkez olmak üzere Karaman, Konya, Hatay, İskenderun, Aksaray, Adana, Kahramanmaraş, Kırşehir gibi bir çok ilde ve çevre ilçelerinde yayınlanıyor.
Karaman Merkezde TRT-FM 106.5 Radyo-4 frekansından ve Hadim ilçesi çevrelerinde de TRT-FM 88 frekansından canlı yayından program izlenebilecektir.