YRD. DOÇ. DR. ABDİOĞLU’NDAN REKTÖR AKGÜL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Eğitim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen ‘Gelin Tanış Olalım, Fen ve Matematiği Eğlenceli Kılalım’ isimli projenin tamamlanmasının ardından Proje Yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Cihat Abdioğlu, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü makamında ziyaret etti.

Yrd. Doç. Dr. Abdioğlu, proje ile ilgili Rektör Akgül’e bilgi vererek desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti.  Yrd. Doç. Dr. Abdioğlu, “Projemizde hedeflediğimiz kazanımlara ulaşmış olduğumuzu ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bilimsel ve akademik yönden gelişimine katkı sağladığımızı ümit ediyoruz. Emeği geçen bütün hocalarımıza ve öğrencilere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül ise Yrd. Doç. Dr. Abdioğlu’nu ve proje ekibini tebrik ederek, “Böylesi anlamlı bir proje ile öğrencilerin fen ve matematik bilimlerini daha etkin bir yolla öğrenmeleri adına vermiş olduğunuz emek için size ve ekibinize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyaret, Yrd. Doç. Dr. Abdioğlu’nun, Rektör Akgül’e onurluk takdiminin ardından sona erdi.