REKTÖR AKGÜL’DEN BASIN TEMSİLCİLERİNE ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Karaman’da faaliyet gösteren basın kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektör Akgül, sırasıyla Karaman Gazeteciler Cemiyeti, Karaman Gündem, Karamandan.com, Karaman24, KGRT-Karaman’ın Sesi, Ferman Gazetesi, Gazete Anadolu ve Larende.com gibi Karaman’ın önde gelen basın kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde basın temsilcileri ve çalışanları ile bir araya geldi.

Rektör Akgül, ziyaretlerde kuruluşların çalışmaları hakkında basın temsilcilerinden bilgi aldı. Üniversitenin akademik ve fiziki gelişiminin yanı sıra merak edilen soruları da yanıtlayan Rektör Akgül, basın kuruluşlarının taleplerini de dinledi.

Ziyarette karşılıklı fikir alışverişi ve sohbetlerin ardından Karaman’ın daha etkili bir şekilde tanıtımı için yapılması gerekenler ve üniversite ile basın kuruluşlarının üzerine düşen görevler ele alındı.

Basın temsilcileri, Rektör Akgül’ün ziyaretinden duydukları memnuniyetlerini dile getirirken Rektör Akgül de kendisine gösterilen ilgi ve sıcak karşılamadan dolayı basın temsilcilerine teşekkür etti.