KMÜ’DEN AUTOCAD VE JAVA KURSU FIRSATI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Temel Düzey AutoCAD ve Programlama Temelleri (JAVA) konulu iki farklı kurs açılıyor. Her iki kursa da üniversite personeli ve öğrencilerin yanı sıra vatandaşlar da katılabilecek.

Son Başvuru Tarihleri 09 Nisan

Temel Düzey AutoCAD kursunda katılımcılara; “AutoCAD modları ile ilgili uygulamalar, görüntü komutları ve uygulamaları, ikiboyutlu çizim komutları ve uygulamaları, düzenleme komutları ve uygulamaları, katmanlar, renkler ve çizgi çeşitleri, çizimlere yazı ekleme uygulamaları, ölçülendirme ve uygulamaları, blok (şablon) oluşturma ve uygulamaları, izometrik çizim uygulamaları, hesaplama ile ilgili uygulamalar, çıktı alma işlemleri ve genel AutoCAD uygulamaları” hakkında eğitim verilecek. Kursun başvuruları 09 Nisan’da sona eriyor.

Temel Düzey AutoCAD Kursu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Programla Temelleri (JAVA) Kursu’nda ise katılımcılara “Java nedir, Java ve Intell iJIdea kurulum ve ayarlamaları, çalışma alanı tanıtılması, paket kavramı, değişken ve veri tipleri, operatörler, kontrol yapıları ve döngüler, metodlar, dizilere giriş” konu başlıklarında eğitim verilecek. Kursun başvuruları 09 Nisan’da sona eriyor.

Programla Temelleri (JAVA) Kursu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.