AKUSTİK PERFORMANSA YOĞUN İLGİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu ile Step by Step Karaman Ekibi tarafından Akustik konser düzenlendi.

KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonunda gerçekleştirilen konser saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Topluluk Başkanı Dicle Karter açılış konuşması yaparak topluluğun yeni eğitim-öğretim dönemindeki ilk etkinliğinde üniversitedeki öğrencilerin eğlenmelerini amaçladıklarını belirterek konsere destek veren herkese teşekkür etti.

Step by Step Karaman Organizatörü Furkan Erdemsoy ise konuşmasında Karaman’da daha önce bu tip bir etkinliklerde dinleyicilerle buluştuklarını ifade ederek bundan sonraki dönemde de yeni organizasyonlar ile Karamanlıların ve üniversite öğrencilerinin karşısına çıkacaklarını belirtti. Erdemsoy yakın zamanda yapılacak olan konserler hakkında da bilgi verdi. Açılış konuşmalarının ardından konsere destek veren firmalara plaketleri takdim edildi.

Konserleri öncesinde dinleyicilerle duygularını paylaşan Step by Step ekibi üyeleri Beyza Doğuç, Melisa Karakurt ve Ezgi Aktan; Karaman’ı çok beğendiklerini ve üniversite öğrencilerinden oluşan dinleyici grubunun enerjisinden çok memnun kaldıklarını söylediler.

Daha sonra Step by Step ekibinin hazırlamış olduğu onun üzerinde yerli ve yabancı şarkı dinleyicilerle buluştu. Dinleyicilere keyifli akşam yaşatan ekipteki sanatçılara plaket takdiminin ardından konser sona erdi.