REKTÖR AKGÜL, SES YARIŞMASININ JÜRİ VE ORKESTRA ÜYELERİYLE BULUŞTU

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Akçaşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 2. Türk Halk Müziği Ses Yarışmasında görev alan jüri üyeleri ve orkestra üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı VİP Salonda düzenlenen kahvaltılı buluşmada jüri ve orkestra üyeleri Rektör Akgül ile bir süre sohbet etti. Rektör Akgül, yarışma ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “Gençlerimiz açısından böylesine önemli bir etkinliğe vermiş olduğunuz katkı son derece kıymetli. Gerek jüri üyelerimizin adaletli değerlendirmeleri ile aldıkları sorumluluk gerekse orkestradaki müzisyenlerimizin yarışmacıların performanslarını en iyi şekilde yansıtabilmeleri için vermiş olduğu emek bu yarışmayı değerli kılan etkenlerdir. Yarışmadaki değerlendirmeleri nedeniyle jürimize ve enstrümanları ile yarışmacılara eşlik eden müzisyenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Tanışma ve kahvaltının ardından Rektör Akgül, jüri üyeleri Halil Erbay, Hakkı Keçeci, Gönül Atalay, Barış Erkılıç, Abdülkadir Karataş ile orkestra üyeleri Abdüsselam Müftüoğlu, Yasin Özçelik, Şükrü Yakar, Harun Akbaş ve Deniz Özdemir’e teşekkür plaketi vererek başarı dileklerini iletti.

Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.