TERCİH DÖNEMİ BAŞLIYOR: REKTÖR NAMIK AK ÖĞRENCİLERLE BULUŞACAK

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, üniversite adayları ile bir araya gelerek onların sorularını cevaplayacak.

Yükseköğretim Kurumları Sınavının (YKS) ardından Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından ilan edilecek sonuçları bekleyen üniversite adayları, Rektör Namık Ak'a canlı yayında merak ettikleri soruları yöneltecekler.

02 Ağustos 2021 Pazartesi Günü Saat 21.00’de üniversitenin resmi Youtube ve Facebook hesaplarından öğrencilere seslenecek olan Rektör Namık Ak, sosyal medya üzerinden kendisine yöneltilen soruları yanıtlarken 0536 894 4070 numaralı Whatsapp hattı üzerinden iletilecek mesajlara da cevap verecek.

Rektör Namık Ak, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin akademik birimleri ve gelişimi hakkında öğrencilere bilgi verirken ülkemizin dört bir yanında yaşayan üniversite adaylarına Yunus Emre’nin sevgi ve hoşgörü dili ile seslenerek onları Türk dilinin başkenti Karaman’a davet edecek.

Programda ayrıca Rektör Namık Ak’ın yanı sıra Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde görevli dekan ve müdürler de ağırlanacak. Akademik birim yöneticileri, fakülte ve yüksekokullardaki bölüm ve programlar hakkında izleyicileri bilgilendirecek.

Merakla beklenen programın yayınlanacağı adresler şu şekilde:

https://www.youtube.com/UniversiteKMU

https://www.facebook.com/UniversiteKMU