REKTÖR NAMIK AK, KENT KONSEYİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman Belediyesi Kent Konseyi Başkanlığı tarafından düzenlenen '2021 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda Rektör Namık Ak'ın yanı sıra Karaman Kent Konseyi üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler yer aldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantı divan kurulu üyelerinin seçimi ile devam etti.

Seçimin ardından toplantının açılış konuşmasını yapan Rektör Namık Ak, üniversitenin Karaman'daki diğer kurum ve kuruluşlarla olan işbirliğine değinerek, "Şehirdeki tüm paydaşlarımızla ortak bir hedef doğrultusunda Karaman'ın gelişimi için hep birlikte hareket etmeye devam ediyoruz. Kent Konseyi'nin yapacağı faaliyetlerde de her zaman üniversite olarak bütün imkanlarımızla elimizden gelen katkıyı sağlamaya gayret göstereceğiz. Kent Konseyi'nin olağan genel kurulunun Karamanımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

2021 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, konseyin gelecek döneme ilişkin faaliyet raporlarının okunmasının ardından sona erdi.