REKTÖR NAMIK AK’TAN ANLAMLI DAVRANIŞ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, üniversite bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetlerde etkin bir şekilde görev alan akademik ve idari birimlerin temsilcilerini makamında kabul etti.

Gazi ve Şehit Aileleri Yararına Anlamlı Faaliyetler

Rektör Namık Ak, ilk olarak Türk Halk Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu tarafından gazi ve şehit aileleri yararına düzenlenen faaliyetlerde emek veren personel ile bir araya geldi.

Rektör Namık Ak, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Türk Halk Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Dr. Gizem Saygılı, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Alper Sayın ve Şair Yazar Adem Gümüş'e böylesine anlamlı bir faaliyette göstermiş oldukları gayret için teşekkür ederek görev alan tüm personel adına kendilerine teşekkür belgelerini verdi.

KMÜ’nün 15’inci Kuruluş Yıl Dönümünde Görev Alan Personel Unutulmadı

Rektör Namık Ak daha sonra üniversitenin 15’inci kuruluş yıl dönümü faaliyetleri kapsamında düzenlenen bahar şenlikleri ve mezuniyet programlarında görev alan idari ve akademik birimlerin temsilcileri ile görüştü.

10 yılı aşkın bir zamandır üniversitede düzenlenemeyen bahar şenliklerinde üstün bir gayret göstererek özverili çalışmaları ile KMÜ’nün bu önemli faaliyeti başarılı bir şekilde tamamlamasında emeği geçen birim temsilcilerine tüm personel adına teşekkür belgelerini verdi.

Rektör Namık Ak, üniversitenin; öğrencileri, akademik ve idari personeli ile birlikte değer kazandığını hatırlatarak, “Hep birlikte çalışarak, üniversitemizi çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Kendimizle ve zamanla yarışacağız, işimizi aşkla ve sevgi ile yapacağız. Hepinizi tekrar tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.