KMÜ REKTÖRÜ PROF. DR. SABRİ GÖKMEN’İN BAYRAM MESAJI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Rektör Gökmen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yıllık ruh bakımının gerçekleştiği, kamil insan olma yolundaki engellerin aşıldığı, insanın dünyayla ve eşyayla ilişkilerinin yeniden gözden geçirildiği, ruh derinliğinin arttığı; gönüllerimizin, sofralarımızın, evlerimizin ve şehirlerimizin şenlendiği ve zenginleştiği rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan’ı tamamlayarak, toplumumuzu kaynaştıran ve kardeşliğimizi pekiştiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülke olarak yaşadığımız zor günlere rağmen bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak değerlerin, birlik ve beraberliğimizin, toplumsal huzurumuzun ve barışın daim olması en büyük temennimizdir.

Bu vesile ile başta Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ailesi olmak üzere, öğrencilerimizin, değerli ailelerinin, tüm Karaman halkının ve milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar; ülkemizin varlık ve bekası için canını feda eden aziz şehitlerimize ve ülkemizde yaşanan elim olaylarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ve vatandaşlarımızın kederli aileleri ve sevenlerine başsağlığı dilerim.”