REKTÖR AKGÜL’DEN AKADEMİK BİRİMLERE ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde üniversitenin akademik birimlerini ziyaret etti.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, üniversite bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdürmekte olan Yunus Emre Yerleşkesinde ve Kazım Karabekir’deki fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarını ziyaret ederek okul yöneticileri ve akademik personeli ile bir araya geldi. Yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde akademik birimlerin mevcut durumlarını yerinde inceleyen Rektör Akgül, birimlerin sorunlarını dinleyerek ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Rektör Akgül, ziyaretlerin ardından “2018-2019 eğitim öğretim dönemi öncesinde akademik birimlerimizi ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Yeni eğitim öğretim döneminin üniversitemiz için, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz için hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Biz, hep birlikte Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesiyiz. Hep birlikte el ele vererek üniversitemizi daha iyi yerlere taşımak adına gayret göstermeye de devam ediyoruz. Bu konuda tüm birimlerimize desteğimizi sürdüreceğiz. Yeni dönemde tüm personelimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum.” dedi.