REKTÖR AKGÜL, ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, üniversite bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci topluluklarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Rektör Akgül ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Üner ile öğrenci topluluklarının katıldığı 2019-2020 döneminin ilk toplantısında Rektör Akgül, sözlerine Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine yönelik düzenlenen ‘Barış Pınarı Harekâtı’ ile başlayarak harekâtta görev yapan tüm askerlerimize ve devletimize muvaffakiyetler diledi.

“Kendinizi geliştirecek, öğrenci arkadaşlarınıza faydalı olacak etkinlikler düzenleyin”

Rektör Akgül, yönetim olarak öğrencilerin düzenledikleri her türlü etkinliğe destek olmaya çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi: “Bu toplantı ile sizlerin taleplerini dinleyeceğiz. Bugüne kadar sizlerin her türlü isteğine olumlu bir şekilde yanıt vermeye çalıştık. Bundan sonraki süreçte de yine sizlere destek olarak düzenlediğiniz etkinliklerde yanınızda olmaya devam edeceğiz. Etkinliklerinizde kullandığınız bütçenin milletimizin ortak parası olduğunu unutmadan, savurganlık yapmadan, kendinize ve öğrenci arkadaşlarınıza faydalı olacak etkinlikler yapmaya gayret gösterin. Sadece sosyal alanda değil, teknik konuları da içeren, sizin gelişiminize katkı sağlayan etkinlikler düzenlemeye önem verin. Hepinize yeni dönemde başarılar diliyorum.”

Toplantı, topluluk temsilcilerinin taleplerinin dinlenmesi ve soruların cevaplandırılmasının ardından sona erdi.