KARAMAN İL PROTOKOLÜNDEN KURUMLARA BAYRAM ZİYARETİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Polisevindeki törene Vali Tuncay Akkoyun, AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, CHP Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, il protokolü, siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Polisevinde düzenlenen bayramlaşma programının ardından protokol Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servis bölümünde çalışan personel ve hastalar ile bayramlaştı. 112 Başhekimliği ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü personeli ile de bir araya gelen Vali Akkoyun ve beraberindekiler, tüm personelin bayramını kutlayarak, görevlerinde başarı diledi. İl protokolü daha sonra Karaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanları, İl Emniyet Müdürlüğü Çarşı Polis Merkezi Amirliği ve İl Jandarma Komutanlığı Karakolu’nda görev yapan personel ile de tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti.

Ziyaretler çerçevesinde Karaman Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklarla da buluşan protokol üyeleri, yakından ilgi gösterdikleri çocuklar ile sohbet etti. Sevgi Evi ziyaretinin ardından Karaman Dursun Fakih Huzurevine geçen Rektör Namık Ak ve protokol üyeleri, huzurevinde kalan yaşlıların bayramını kutladı.

Bayramlaşma programı şehit ve gazi ailelerine yapılan ziyaret ile son buldu. Rektör Prof. Dr. Namık Ak, şehit aileleri ve gazilere sağlık ve huzur içerisinde nice güzel bayramlara erişmeleri temennisinde bulundu.