REKTÖR NAMIK AK KARAMAN'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN AÇILIŞ TÖRENLERİNE KATILDI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman'da gerçekleştirilen bir dizi açılış törenine katıldı.

Rektör Namık Ak ilk olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilen Karaman Ticaret Borsası Lisanslı Depo açılışı ve Tescil Rekortmenleri Ödül Törenine katıldı.

32 bin ton depolama kapasitesine sahip olan tesisin açılış törenine Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş, il protokolü ile siyasi parti temsilcileri katıldı.

Mehteran gösterisi ile başlayan program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.

Tören, açış konuşmalarının ardından tescil rekortmenleri ödüllerinin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

Rektör Namık Ak daha sonra Karaman Ticaret ve Sanayi Odasında (KTSO) gerçekleştirilen Karaman Ticaret ve Sanayi Odası İhracat Destek Ofisi ile Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi açılışına katıldı.

Rektör Namık Ak, yeni açılan KTSO İhracat Destek Ofisi ile Tahkim ve Arabuluculuk Merkezlerinin hayırlı olması temennilerini ileterek kurumdan ayrıldı.