REKTÖR NAMIK AK AKADEMİK PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, akademik birimleri ziyaret ederek kurul toplantılarına katıldı.

Rektör Namık Ak ilk olarak İslami İlimler Fakültesine ziyaret ederek Dekan V. Prof. Dr. İbrahim Coşkun ve fakültenin akademik personeli ile bir araya geldi.

Rektör Namık Ak daha sonra Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Yüksekokulu, Mühendislik Fakültesi ile Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesinin yöneticileri ve akademik personeli ile görüşmelerde bulundu.  

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ertekin'in de kendisine eşlik ettiği akademik kurul toplantılarında konuşan Rektör Namık Ak şunları söyledi: "Öğrencilerimizin bilimin ışığında donanımlı bireyler olarak yetişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve akademik kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Hem öğrencilerimize hem de şehrimize en iyi imkânlarda hizmet etmeye ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu nedenle sizlerde akademik kariyerinizi daha ileriye taşımak ve gelişmek için çalışmalarınıza hız kesmeden devam etmelisiniz. Her birinize teşekkür ediyor, yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diliyorum."       

Toplantılar, yeni döneme ilişkin talep ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.