VALİMİZ VE REKTÖRÜMÜZ ÖĞRENCİLERE ÇORBA İKRAM ETTİ

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Rektör V. Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde (KMÜ) güz dönemi ara sınav heyecanını yaşayan öğrencilerle bir araya geldi.

Vali Akkoyun, Rektör Karaman ve Emniyet Müdürü Taş, sınav döneminde 7/24 hizmet veren KMÜ Merkez Kütüphanesini akşam saatlerinde ziyaret etti.

Çalışma salonlarını tek tek gezen protokol üyeleri, sınavlara hazırlanan öğrencilerin taleplerini dinledi. Vali Akkoyun ve Rektör V. Karaman öğrencilerle yakından ilgilenerek ara sınavlarda tüm öğrencilere başarılar diledi.

Öğrencilere Elleriyle Çorba İkram Ettiler

Öğrencilere nasihatlerde bulunarak moral veren Karaman Valisi Tuncay Akkoyun ve Rektör V. Prof. Dr. Hüseyin Karaman, daha sonra gençlere kendi elleriyle çorba ikram etti. Sınav hazırlıklarına kısa bir çorba molası veren öğrenciler ise ziyaretten ve KMÜ’de geleneksel hale gelen uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Vali Akkoyun, Rektör V. Prof. Dr. Karaman ve İl Emniyet Müdürü Taş’ın kütüphane ziyaretinde KMÜ Genel Sekreteri Ahmet Tüfekci, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkan V. Cahit Suci ve Kütüphane Dokümantasyon Daire Başkan V. Ahmet Kahrıman da hazır bulundu.

KMÜ BASIN